Klienci i referencje

Do coachingu trzeba dojrzeć, jak się już dojrzeje to warto znaleźć coacha, który nie tylko jest świetnie przygotowanym do sesji profesjonalistą, ale także zaangażowanym przyjacielem wrażliwym na stan ducha klienta. Eliza spełnia oba warunki, zawsze dokładnie przygotowana do pracy, uważna, wymagająca, ale też pełna spokojnej akceptacji, humoru, wspierająca.
Polecam!
Anna Bogdańska, Prezes MERLIN S.A. 
 
Coaching i warsztaty kompetencji menedżerskich prowadzone przez panią Elizę Kruszewską, poprawiły moje umiejętności w obszarze zarządzania ludźmi – nauczyłem się współpracować na zasadzie partnerskiej, wspierać zespół, nie swoją wiedzą, ale swoją postawą. Zauważyłem jakie popełniam błędy i odkryłem, jak silne są metody coachingowe oddziaływania na ludzi i ich motywacje – dużo skuteczniejsze niż wydawanie poleceń i narzucanie rozwiązań.
Umiałem być mentorem, teraz moje narzędzia wspierania i motywowania stały się bardziej elastyczne – umiem je dostosować do ludzi i sytuacji. Wzrosła moja motywacja i pewność siebie.
Dariusz Czernik, Dyrektor Oddziału Premium Financial Prestige
Pani Eliza przeprowadziła dla mnie coaching kompetencji menedżerskich w sposób bardzo konkretny i rzeczowy. Stosowane modele m.in. ICC i GROW pozwoliły mi uporządkować tematy z jakimi jako szef działu się spotykam. Poznany model kompetencji liderskich i efektywnej komunikacji T.Gordona pozwala mi efektywniej działać i osiągać cele.
Marzena Dembicka, Szef Działu Dokumentacji Opakowaniowej, Polpharma
 
Pani Eliza Kruszewska zrealizowała w 2010 roku na rzecz Coca Cola HBC Polska cykl warsztatów w ramach programu Leadership Excellence.
Pani Eliza Kruszewska wyróżniała się umiejętnością przekazania niezbędnej wiedzy, wzbudzania zainteresowania uczestników i zachęcania ich do rozwoju.
Z przyjemnością polecam współpracę z panią Elizą Kruszewską jako trenerem, facilitatorem oraz partnerem biznesowym.
Anna Karecka, Development & Coaching Manager, Coca-Cola HBC Polska
 
Takiej kondensacji efektywności, skuteczności i humoru w sesjach coachingowych jeszcze nie przeżyłam.
Pracowałyśmy zarówno w obszarze leadership coachingu, team coachingu jak i w life coachingu, w każdym była ponadprzeciętnie dobra.
Polecam – bo na ścieżce do mistrzostwa osobistego warto mieć Takiego Coacha.
Agnieszka Kasprzyk-Mączyńska, http://www.jobhunter.pl
 
Opinie po warsztatach z zakresu budowania zespołu:
„Poczuliśmy, że to my tworzymy firmę, że wiele od nas zależy i mamy większy wpływ niż nam się wydawało”.
„Twoje doświadczenie i wiedza budzą zaufanie. Lubię się od Ciebie uczyć”.
„Masz odwagę mówienia otwarcie o rzeczach trudnych. Twoja uważność pozwala wyciągać rzeczy, które są pod skórą. Dajesz przestrzeń ciszą.”
„Budujesz ducha zespołu i wzbudzasz zaufanie”.

Opinia  po warsztatach współpracy zespołowej, efektywnej komunikacji oraz przepływu informacji dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego:
Szkolenia zostały przeprowadzone profesjonalnie z uwzględnieniem wymogów zamawiającego. Na wysoką ocenę zasługuje praca trenerów, w tym Pani Elizy Kruszewskiej, która potrafiła zmobilizować uczestników do aktywnego udziału w szkoleniach.
Usługa została zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami.
Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi MRR

Reklamy